Location : Home > H > HSM93-050.0M
HSM93-050.0M
Share on FacebookShare on Facebook
HSM93-050.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HSM93-050.0M 897465 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
HSM93-050.0M standard package with RoHS 43840 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
HSM93-050.0M OSC XO 50.000MHZ HCMOS SMD 41495 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
HSM93-050.0M Originalnew 81054 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SI5517DU-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET N/P-CH 20V 6A CHIPFET
SI5517DU-T1-E3 NewOrigina 84210 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SI5517DU-T1-E3 VISHAY 45700 2016+ 2016+ MAINtron Electronics Co.,Ltd.
SI5517DU-T1-E3 VISHAY 173110 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
S3J-M3/9AT Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GPP 3A 600V DO-214AB
S3J-M3/9AT IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S3J-M3/9AT NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RFN20TF6SFH Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 20A TO220NFM
RFN20TF6SFH ROHM 878800 13+ Standard Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RFN20TF6SFH ROHM 878800 13+ Standard MSM Company LTD.
RFN20TF6SFH ROHM 878800 13+ Standard Futune Electronics Co.Limitd
RFN20TF6SFH ROHM 878800 13+ Standard TPC Global Service Co.Ltd.
CD1607-B120LF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 20V 1A 2MINISMA
CD1607-B120LF Bourns 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CD1607-B120LF Bourns 71800 MiniSMA 2013PB WLParts Electronics ltd
CD1607-B120LF Bourns 71800 16+ Mini-SMA Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
CD1607-B120LF IC 39770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1896180000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 8-16 AWG
1896180000 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1896180000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PPE 6/10 PUSH IN EKT Electronics Co., Ltd
5430616 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5430616 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5430616 Phoenix Contact 157540 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5430616 Phoenix Contact 297770 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395045206 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)