Location : Home > H > HSM93-016.0M
HSM93-016.0M
Share on FacebookShare on Facebook
HSM93-016.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HSM93-016.0M stander package 38100 CONNOR 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
HSM93-016.0M Originalnew 81054 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
HSM93-016.0M OSC XO 16.000MHZ HCMOS SMD 56979 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510SAB-ABAG Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 100kHz ~ 124.999MHz CMOS, Dual (Complimentary) XO (Standard) Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 26mA Enable/Disable
510SAB-ABAG IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510SAB-ABAG Silicon Labs 139860 NEW RoHS OSC PROG 1.8V CMOS 50PPM 3.2X5MM FindCores Electronics Inc.
510SAB-ABAG Silicon Labs 57509 2015+ OSC PROG 1.8V CMOS 50PPM 3.2X5MM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
510SAB-ABAG Silicon Labs 97790 2015+ OSC PROG 1.8V CMOS 50PPM 3.2X5MM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
BZX84-C51,235 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 51V 250MW SOT23
BZX84-C51,235 39974 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BZX84-C51,235 IC 38632 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
BZX84-C51,235 NXP 242300 1538+ DIODE ZENER 51V 250MW SOT23 Alphatek Technology Limited
GF1J Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 1A SMA