Location : Home > H > HSM93-010.0M
HSM93-010.0M
Share on FacebookShare on Facebook
HSM93-010.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HSM93-010.0M 897465 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
HSM93-010.0M standard package with RoHS 43270 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
HSM93-010.0M OSC XO 10.000MHZ HCMOS SMD 41595 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
HSM93-010.0M 897465 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
HSM93-010.0M stander package 38100 CONNOR 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMSZ5247BT1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 17V 500MW SOD123
MMSZ5247BT1 878596 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MMSZ5247BT1 NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMSZ5247BT1 STOCK 43440 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
CLL5235B TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD80
CLL5235B TR Central Semiconductor Corp 39864 NEW RoHS DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD80 FindCores Electronics Inc.
CLL5235B TR Central Semiconductor Corp 42095 1516+ DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD80 Alphatek Technology Limited
CLL5235B TR Central Semiconductor Corp 57519 1415+ DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD80 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CLL5235B TR Central Semiconductor Corp 97970 2015+ DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD80 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ECS-49-18-5PXEN-TR Crystals and Oscillators Crystals 4.9152MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 150 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount HC49/US
ECS-49-18-5PXEN-TR ECS Inc 62145 1538+ CRYSTAL 4.9152MHZ 18PF SMD Alphatek Technology Limited
445C35B14M31818 Crystals and Oscillators Crystals 14.31818MHz ¡À30ppm Crystal 13pF 50 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD
445C35B14M31818 CTS-Frequency Controls 57799 2015+ CRYSTAL 14.31818MHZ 13PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C35B14M31818 CTS-Frequency Controls 88610 2015+ CRYSTAL 14.31818MHZ 13PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C35B14M31818 CTS-Frequency Controls 88610 2015+ CRYSTAL 14.31818MHZ 13PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
OQ12A15100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ12A15100J0G Amphenol FCI 157770 2016+ 750 TB SOCKET CLOSE RA Unitronix Electronics Limited
OQ12A15100J0G IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ12A15100J0G NEW 82100 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELFH02120 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
ELFH02120 IC 40260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELFH02120 NEW 78850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KV09505300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
KV09505300J0G IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KV09505300J0G NEW 98850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5431217 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5431217 IC 40930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5431217 Phoenix Contact 147140 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5431217 Phoenix Contact 298710 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2713764 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins and Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) Free Hanging (In-Line)