Location : Home > H > HSM613-125.0M
HSM613-125.0M
Share on FacebookShare on Facebook
HSM613-125.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HSM613-125.0M OSCILLATOR XO 125MHZ HCMOS SMD 139880 Connor-Winfield 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
HSM613-125.0M OSCILLATOR XO 125MHZ HCMOS SMD 62255 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
HSM613-125.0M OSCILLATOR XO 125MHZ HCMOS SMD 139880 Connor-Winfield NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
HSM613-125.0M OSCILLATOR XO 125MHZ HCMOS SMD 57529 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
HSM613-125.0M OSCILLATOR XO 125MHZ HCMOS SMD 92550 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-032-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-032-65-001101 IC 56450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-032-65-001101 Preci-Dip 147470 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-032-65-001101 Preci-Dip 289150 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-068-10-269101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
861-87-025-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
861-87-025-10-001101 Preci-Dip 147270 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Unitronix Electronics Limited
861-87-025-10-001101 Preci-Dip 289210 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
423-83-234-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
423-83-234-41-001101 IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
423-83-234-41-001101 Preci-Dip 147710 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
423-83-234-41-001101 Preci-Dip 288070 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
104550-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold