Location : Home > H > HSCSMNN016MD2A5
HSCSMNN016MD2A5
Share on FacebookShare on Facebook
HSCSMNN016MD2A5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
E52-P75C-N D=6.4 IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E52-P75C-N D=6.4 NEW 88390 2016+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
E52-P75C-N D=6.4 NEW 88390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P51-3000-A-F-M12-4.5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 3000 PSI (20684.27 kPa) Absolute Male - 1/4" (6.35mm) NPT 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
7002024 Factory 1000 2012+ SMD Obama Resources Group
7002024 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
A16N-MR22 Switches Accessories SWITCH PLATE E-STOP JOG FRWRD
A16N-MR22 Omron 139980 NEW RoHS SWITCH PLATE E-STOP JOG FRWRD FindCores Electronics Inc.
300SP1J3BLKVS4RE Switches Rocker Switches Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Through Hole
300SP1J3BLKVS4RE E-Switch 139780 NEW RoHS SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V FindCores Electronics Inc.
300SP1J3BLKVS4RE E-Switch 57429 15+ SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
300SP1J3BLKVS4RE E-Switch 57429 15+ SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V Unitronix Electronics Limited
300SP1J3BLKVS4RE IC 59740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EP12SD1V3BE Switches Pushbutton Switches Pushbutton Switch SPDT Standard Through Hole
EP12SD1V3BE C&K Components 57209 15+ SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EP12SD1V3BE IC 37630 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
EP12SD1V3BE STOCK 46480 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
AV34029 Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACTION SPDT 3A 125V
YB15WRKW01-1F12-JF IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YB15WRKW01-1F12-JF NEW 78250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ND3FR16H Switches DIP Switches Dip Switch Hexadecimal 16 Position Surface Mount, Right Angle Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC
ND3FR16H NKK Switches 1-3000 2014+ SW ROTARY DIP 8MM HEX RT ANG SMD Ameyic Electronics Limited
ND3FR16H NKK Switches 57859 15+ SW ROTARY DIP 8MM HEX RT ANG SMD Unitronix Electronics Limited
A165K-J3ML Omron 139590 17+/18+ SWITCH KEY RECT 3-POS DPDT FindCores Electronics Co.,Ltd.
A165K-J3ML Omron 139590 NEW RoHS SWITCH KEY RECT 3-POS DPDT FindCores Electronics Inc.
A165K-J3ML Omron 57239 15+ SWITCH KEY RECT 3-POS DPDT Unitronix Electronics Limited
GRM1555C1H160GZ01D Capacitors Ceramic Capacitors 16pF ¡À2% 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0402 (1005 Metric) 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
GRM1555C1H160GZ01D Murata 80,000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
GRM1555C1H160GZ01D MURATA 712700 NEW RoHS CAP CER 16PF 50V 2 NP0 0402 FindCores Electronics Inc.
GRM1555C1H160GZ01D Murata 80,000 2013+ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 16pF 50volt C0G +/-2 Power Agency Co.,Ltd
GRM1555C1H160GZ01D NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RPER72A222K2P1A03B Capacitors Ceramic Capacitors 2200pF ¡À10% 100V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Through Hole Radial 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
RPER72A222K2P1A03B Murata Electronics North Ameri 702600 NEW RoHS CAP CER 2200PF 100V 10 RADIAL FindCores Electronics Inc.
BS016010BE50036BJ1 Capacitors Ceramic Capacitors 50pF ¡À10% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor Chassis Mount Axial, Can - Screw Terminals 0.630" Dia x 0.906" L (16.00mm x 23.00mm)