Location : Home > H > HS72008100J0G
HS72008100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HS72008100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMBJ5924CE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9.1V 2W SMBJ
SMBJ5924CE3/TR13 IC 40820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBJ5924CE3/TR13 NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMBZ4626-E3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 350MW SOT23-3
MMBZ4626-E3-08 9000 B.A.S. ELECTRONIC COMPONENTS
MMBZ4626-E3-08 3000 stock-samedayshipment B.A.S. ELECTRONIC COMPONENTS
MMBZ4626-E3-08 IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMBZ4626-E3-08 NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FDMQ8403 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 4N-CH 100V 3.1A 12-MLP
FDMQ8403 45578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
FDMQ8403 Fairchild 241700 1538+ MOSFET N-CH 100V 6A 12-MLP Alphatek Technology Limited
FDMQ8403 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FDMQ8403 NEW 87770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BYG22DHM3/TR3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE AVALANCHE 200V 2A DO214AC
BYG22DHM3/TR3 IC 38190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BYG22DHM3/TR3 NEW 98250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CDBF0240 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 200MA 1005
CDBF0240 Comchip Technology 80,000 2013+ Schottky Diodes & Rectifiers VR=40V IO=200mA EKT Electronics Co., Ltd
CDBF0240 IC 39650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDBF0240 NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387800120 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0395340604 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1776141-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1776141-4 N/A 800 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1776141-4 TE Connectivity AMP Connectors 147610 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1776141-4 TE Connectivity AMP Connectors 287730 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-330854-1 Connectors, Interconnects Terminals - Specialized Connectors Terminal Clip Terminal Connector Crimp 24 AWG
4-330854-1 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-330854-1 TE Connectivity AMP Connectors 157770 2016+ 031 X 093 CLIP Unitronix Electronics Limited
7316 NO 28400 2016 PLCC-28 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
7316 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1-1776244-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 18 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1-1776244-8 TE Connectivity AMP Connectors 298810 2016+ TERM BLOCK RCPT 18POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1776244-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1776244-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK RCPT 18POS VERT 5MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd