Location : Home > H > HS64108100J0G
HS64108100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HS64108100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5932AP/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20V 1.5W DO204AL
SZ1SMB5944BT3G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 62V 3W SMB
SZ1SMB5944BT3G IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SZ1SMB5944BT3G ON Semiconductor 80,000 2013+ Zener Diodes ZEN SMB REG 3W 62V TR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SZ1SMB5944BT3G ON Semiconductor 80,000 2016+ Zener Diodes ZEN SMB REG 3W 62V TR enkaite Electronics Co., Ltd
BZX84C75-G3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 75V 300MW SOT23-3
BZX84C75-G3-08 IC 37230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX84C75-G3-08 NEW 88650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V10P8-M3/86A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 80V 3.9A TO277A
V10P8-M3/86A VISHAY 989000 15+ TO277 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
1SS294,LF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 100MA SMINI
1SS294,LF IC 56630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387206607 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws