Location : Home > H > HS20508000J0G
HS20508000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HS20508000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5998A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.2V 500MW DO35
1N5998A IC 38360 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
BZG03C16TR3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 1.25W DO214AC
BZG03C16TR3 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BUK9M5R2-30EX Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 30V MLFPAK
2N6760 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 400V TO-3
2N6760 STOCK 43190 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
BYM11-400HE3/97 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 1A DO213AB
BYM11-400HE3/97 IC 38430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BYM11-400HE3/97 NEW 98590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BYM11-400HE3/97 Vishay 23790 12+ DO-213AB MELF SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
BYM11-400HE3/97 Vishay 6476 12+ DO-213AB MELF Evergreen Electronics Co.,Ltd
20020108-H131A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
20020108-H131A01LF Amphenol FCI 146940 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020108-H131A01LF Amphenol FCI 287770 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020108-H131A01LF IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOP162B01 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
OSTOP162B01 IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOP162B01 NEW 77490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOP162B01 On Shore Technology Inc. 147480 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
PCSBMT600-12S1Y IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PCSBMT600-12S1Y NEW 77330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PCSBMT600-12S1Y Panduit Corp 157440 2016+ CONN MULTI-TAP SNGL SIDE CLR Unitronix Electronics Limited
ECS-120-20-7SX-TR Crystals and Oscillators Crystals 12MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 50 Ohm -10¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
ECS-120-20-7SX-TR ECS Inc 139290 17+/18+ CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
ECS-120-20-7SX-TR ECS Inc 56939 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECS-120-20-7SX-TR ECS Inc 61665 1538+ CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD Alphatek Technology Limited
ECS-120-20-7SX-TR ECS Inc 97510 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F30025IKT Crystals and Oscillators Crystals 30MHz ¡À20ppm Crystal 8pF 200 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F30025IKT CTS-Frequency Controls 41675 1538+ CRYSTAL 30.000 MHZ 8PF SMT Alphatek Technology Limited
416F30025IKT CTS-Frequency Controls 57099 2015+ CRYSTAL 30.000 MHZ 8PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F30025IKT CTS-Frequency Controls 98670 2015+ CRYSTAL 30.000 MHZ 8PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0397350002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1546225-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1546225-7 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1546225-7 985765 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
1546225-7 IC 57890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546225-7 TE Connectivity AMP Connectors 297350 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 7POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1822833 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole