Location : Home > H > HS08508100J0G
HS08508100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HS08508100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CZ5343B TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 7.5V 5W DO201
CZ5343B TR IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CZ5343B TR NEW 88870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IRFHS9351TRPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2P-CH 30V 2.3A PQFN
IRFHS9351TRPBF 17891 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IRFHS9351TRPBF IR 241680 1538+ MOSFET 2P-CH 30V 2.3A PQFN Alphatek Technology Limited
SFW9640TM Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 200V 11A D2PAK
SFW9640TM IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HUFA76443S3ST Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 75A D2PAK
HUFA76443S3ST Electronics 27070 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
HUFA76443S3ST Fairchild 157039 15+ MOSFET N-CH 60V 75A D2PAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
HUFA76443S3ST IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GP02-40-E3/73 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 4KV 250MA DO204
GP02-40-E3/73 654789 13+ 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
GP02-40-E3/73 IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GP02-40-E3/73 NEW 78590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ14A05000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole
OQ14A05000J0G Amphenol FCI 147710 2016+ 750 TB SOCKET OPEN VER Unitronix Electronics Limited
OQ14A05000J0G IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ14A05000J0G NEW 98690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2965143 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 14 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male (2) 14-26 AWG
2965143 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2965143 Electronics 26139 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
796681-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
796681-4 IC 57890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796681-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0395930203 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1776758-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board Wire to Board Terminal Block
1776758-2 TE Connectivity AMP Connectors 139410 17+/18+ SCREWLESS 3.5MM PCB MT 2 POS FindCores Electronics Co.,Ltd.
1776758-2 TE Connectivity AMP Connectors 157059 2015+ SCREWLESS 3.5MM PCB MT 2 POS Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1776758-2 TE Connectivity AMP Connectors 298590 2016+ SCREWLESS 3.5MM PCB MT 2 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776758-2 TE Connectivity AMP Connectors 88370 2015+ SCREWLESS 3.5MM PCB MT 2 POS Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1872392 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1872392 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1872392 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1872392 Phoenix Contact 282150 2016+ CONN TERMINAL BLK 1-2POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1790335 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 1 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board Through Hole
1790335 Electronics 25261 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1790335 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1790335 Phoenix Contact 8000 2012+ TERM BLK HORIZ 5.08MM SPRING GRN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1790335 STOCK 42970 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
796692-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole