Location : Home > H > HR39508100J0G
HR39508100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HR39508100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MBRF735HE3/45 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 35V 7.5A ITO220AC
MBRF735HE3/45 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MBRF735HE3/45 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Schottky Diodes & Rectifiers 35 Volt 7.5A Single 150 Amp IFSM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MBRF735HE3/45 Vishay Semiconductors 80,000 2016+ Schottky Diodes & Rectifiers 35 Volt 7.5A Single 150 Amp IFSM enkaite Electronics Co., Ltd
VS-8EWH02FNTRL-M3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE HYPERFAST 8A DPAK
VS-8EWH02FNTRL-M3 IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-8EWH02FNTRL-M3 NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VL20525100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VL20525100J0G Amphenol FCI 157030 2016+ 508 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
VL20525100J0G IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VL20525100J0G NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1809283 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1809283 Phoenix Contact 156980 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1809283 Phoenix Contact 289190 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com