Location : Home > H > HR33508100J0G
HR33508100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MM3Z3V9B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.9V 200MW SOD323F
MM3Z3V9B 878596 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MM3Z3V9B NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MM3Z3V9B ON/MOT/FSC 43710 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
YK22103030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK22103030J0G Amphenol FCI 157060 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.25 Unitronix Electronics Limited
YK22103030J0G IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK22103030J0G NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1689970000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige 12-26 AWG
1689970000 Weidmuller 147060 2016+ TERM SGL LVL GROUND PE WM BEIGE Unitronix Electronics Limited
1689970000 Weidmuller 8000 2012+ TERM SGL LVL GROUND PE WM BEIGE EKT Electronics Co., Ltd
TS10715A00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS10715A00J0G Amphenol FCI 147440 2016+ 500 TB PLU PLU HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS10715A00J0G IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS10715A00J0G NEW 88550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
52420 38464 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
52420 IC 59150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9B-50.000MAAJ-B Crystals and Oscillators Crystals 50MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 60 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole HC49/US
9B-50.000MAAJ-B TXC 38100 17+ stander package Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
9B-50.000MAAJ-B TXC CORPORATION 42385 1538+ CRYSTAL 50.0000MHZ 18PF T/H Alphatek Technology Limited
0190670022 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 3/8 Stud Circular 8 AWG Crimp
1-320765-0 Original 39264 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1-320765-0 Semiconductor 19745 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1-320765-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING 10-12 AWG #1 SOLIS EKT Electronics Co., Ltd
1826102 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1826102 Electronics 26390 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
796981-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
796981-9 IC 58070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796981-9 TE Connectivity AMP Connectors 287150 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796981-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 9POS R/A .300 EKT Electronics Co., Ltd
796981-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 9POS R/A .300 SIMEN Electronics Co.,Ltd
1723373 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole