Location : Home > H > HR10B-2.5CP(73)
HR10B-2.5CP(73)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TVP00DZ-19-35HD Connectors, Interconnects Circular Connectors 66 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
6-5173280-1 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 30 Position D-Type, Board to Board Cap, Male Pins Connector, Through Hole Solder
2214565-3 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors ZQSFP+ STACKED RECEPTACLE ASSEMB
97-3107B20-19PY-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#8 PIN PLUG
4160-202-2031 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Pin Contact 20 AWG Size 20 Crimp Gold
SA3348 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Pin Contact 22-26 AWG Size 2.5mm Crimp Gold
SA3348 N/A 68950 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
SA3348 IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SA3348 NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
176287-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Yellow 0.156" (3.96mm)