Location : Home > H > HR10-PC-211
HR10-PC-211
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CTVS07RF-21-16SB Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
647878-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN CONTACT 8AWG COLD-HEADED
0018121602 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN TERM FEMALE 10-14AWG TIN
DTS26F17-6AA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
851-83-036-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
0436401000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.118" (3.00mm)
431405-28-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 28 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
431405-28-0 IC 59980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0391000811 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.315" (8.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws