Location : Home > H > HR09508100J0G
HR09508100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HR09508100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387415903 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1752190000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 12-22 AWG
1752190000 Weidmuller 147220 2016+ CONN TERMINAL GROUND 25MM Unitronix Electronics Limited
1752190000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERMINAL GROUND 25MM EKT Electronics Co., Ltd
1752190000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERMINAL GROUND 25MM SIMEN Electronics Co.,Ltd
ASTMLPD-125.000MHZ-EJ-E-T3 Crystals and Oscillators Oscillators 125MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.63 V 7.5mA Enable/Disable
1860663 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1860663 N/A 40 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1860663 Phoenix Contact 157390 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1860663 Phoenix Contact 299130 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZT52C20-13-F Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
BZT52C20-13-F Diodes Inc. 80,000 2013+ 2013+ TPC Global Service Co.Ltd.
BZT52C20-13-F Diodes Inc. 80,000 2016+ Zener Diodes 0.9V Vf 5mA Zener 18.8V to 21.2V 500mW enkaite Electronics Co., Ltd
BZT52C20-13-F NEW 77390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0471511071 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors HDMI Receptacle Connector 19 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
A-USB-6 Assmann Electronics Inc 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
A-USB-6 Assmann Electronics Inc 8000 2012+ ADAPTER USB B MALE TO B MALE SIMEN Electronics Co.,Ltd
1623000000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1623000000 Weidmuller 147080 2016+ CONN TERM BLOCK R/A 8POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1623000000 Weidmuller 298790 2016+ CONN TERM BLOCK R/A 8POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1986371-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)