Location : Home > H > HPL1005-7N5
HPL1005-7N5
Share on FacebookShare on Facebook
HPL1005-7N5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HPL1005-7N5 Originalnew 81054 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
HPL1005-7N5 Pb-Free 27181 AVAGO 2014+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TM400DZ-H Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR PHSE CTRL DL MOD 800V 400A
TM400DZ-H MITSUBISHI 90000 2016 module Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TM400DZ-H MITSUBISHI 1850 2016 OriginalNew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
RUM002N02T2L Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 20V 0.2A VMT3
RUM002N02T2L IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RUM002N02T2L ROHM 26000 14-15+ SOT-723 Nego IC Co.Doris@negoic.com
RUM002N02T2L ROHM 4540 16+ SOT23-3 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
IXFP22N65X2 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 650V 22A TO-220
744224 Filters Common Mode Chokes 250¦ÌH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1.8 kOhm @ 100kHz 1.2A DCR 130 mOhm