Location : Home > H > HPL1005-15N
HPL1005-15N
Share on FacebookShare on Facebook
HPL1005-15N distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HPL1005-15N 897465 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
HPL1005-15N 897465 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
HPL1005-15N INDUCTOR 15NH +/-2 0402 31835 Susumu 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
HPL1005-15N 897465 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
HPL1005-15N RoHS Compliant 39936 AVAGO 17+/18+ New Stock,Always Ready FindCores Electronics Co.,Ltd.
HPL1005-15N Original&New&Rhos 77680 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BUK764R2-80E,118 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 80V 120A D2PAK
BUK764R2-80E,118 NXP 140050 NEW RoHS MOSFET N-CH 80V 120A D2PAK FindCores Electronics Inc.
BUK764R2-80E,118 NXP 157699 15+ MOSFET N-CH 80V 120A D2PAK Unitronix Electronics Limited
BUK764R2-80E,118 NXP 242280 1538+ MOSFET N-CH 80V 120A D2PAK Alphatek Technology Limited
BUK764R2-80E,118 NXP 791200 1525+ MOSFET N-CH 80V 120A D2PAK RENXIM Electronics Co.,Ltd.
VSKTF200-12HJ Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR DBL 2SCR 1200V 200A MAGNAPAK
VSKTF200-12HJ ELECTRONIC 27429 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
VSKTF200-12HJ IC 38410 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
VSKTF200-12HJ VISHAY 124 16+ MODULE Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
ATS-02C-98-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T412
ATS-07B-182-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T412
ATS-H1-200-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT
ATS-13E-63-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T766
ATS-09E-173-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM R-TAB
ATS-03C-58-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T412
ATS-07F-139-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T766
9900-381-6006 Filters Feed Through Capacitors 0.045¦ÌF Feed Through Capacitor 35V 10A 10 mOhm Axial, Bushing