Location : Home > H > HNC2-2.5P-2DSL(02)
HNC2-2.5P-2DSL(02)
Share on FacebookShare on Facebook
HNC2-2.5P-2DSL(02) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0479660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige
33-0508-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 33POS GOLD
33-0508-30 Aries Electronics 156980 2016+ CONN SOCKET SIP 33POS GOLD Unitronix Electronics Limited
33-0508-30 Aries Electronics 278370 2016+ CONN SOCKET SIP 33POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
33-0508-30 IC 59440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-121-41-105101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
310-87-121-41-105101 IC 57700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-121-41-105101 Preci-Dip 157280 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
811-S1-026-10-015101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 26 Position Spring Piston Connector Through Hole
811-S1-026-10-015101 Preci-Dip 147660 2016+ CONN SPRING LOAD 26POS SNGL PCB Unitronix Electronics Limited
811-S1-026-10-015101 Preci-Dip 298270 2016+ CONN SPRING LOAD 26POS SNGL PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
87987-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
87987-6 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
87987-6 Tyco Electronics 8000 2012+ 06 MODI BDMNT RCPT SR .156CL EKT Electronics Co., Ltd
87987-6 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
0522660417 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Brown 0.098" (2.50mm)
0522660417 MOLEX 50000 14+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
0522660417 MOLEX 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
61900211621 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Beige 0.100" (2.54mm)
61900211621 Wurth Electronics Inc 147180 2016+ CONN HSNG 2POS FEMALE 2.54MM Unitronix Electronics Limited
61900211621 Wurth Electronics Inc 277890 2016+ CONN HSNG 2POS FEMALE 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021521-00026D4LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021521-00026D4LF Amphenol FCI 157200 2016+ HD SMT SHRD Unitronix Electronics Limited
20021521-00026D4LF Amphenol FCI 298130 2016+ HD SMT SHRD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
350-80-112-00-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Tin
350-80-112-00-012101 Preci-Dip 157750 2016+ CONN HDR 12POS 0.070 T/H TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-112-00-012101 Preci-Dip 298350 2016+ CONN HDR 12POS 0.070 T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1633690000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 26 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1633690000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1633690000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 26POS 90 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1633690000 Weidmuller 157110 2016+ TERM BLOCK HDR 26POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1000340001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1000340001 Weidmuller 157080 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1000340001 Weidmuller 298490 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
61201622921 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
61201622921 Wurth Electronics Inc 147740 2016+ HEADER 16POS PIN LATCH PCB 2ROW Unitronix Electronics Limited
61201622921 Wurth Electronics Inc 8000 2012+ HEADER 16POS PIN LATCH PCB 2ROW Global Thunder Electronics Co.,Ltd
61201622921 Wurth Electronics Inc 8000 2012+ HEADER 16POS PIN LATCH PCB 2ROW TPC Global Service Co.Ltd.