Location : Home > H > HM79S-105330LFTR13
HM79S-105330LFTR13
Share on FacebookShare on Facebook
HM79S-105330LFTR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HM79S-105330LFTR13 INDUCTOR SHIELD 33UH SMD 46730 TT /BI NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
HM79S-105330LFTR13 INDUCTOR SHIELD 33UH SMD 46730 TT /BI 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
HM79S-105330LFTR13 INDUCTOR SHIELD 33UH SMD 46730 TT /BI 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
HM79S-105330LFTR13 INDUCTOR SHIELD 33UH SMD 57139 TT /BI 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
09250-G Fans, Thermal Management Fans - Finger Guards, Filters & Sleeves 60mm Sq Fan Finger Guard Plastic 3 Rings
09250-G 879654 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
09250-G Qualtek 8000 16+ FINGER GUARD 60MM PLASTIC EKT Electronics Co., Ltd
09250-G Qualtek 8000 16+ FINGER GUARD 60MM PLASTIC Global Thunder Electronics Co.,Ltd