Location : Home > H > HM76-50221JLFTR13
HM76-50221JLFTR13
Share on FacebookShare on Facebook
HM76-50221JLFTR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HM76-50221JLFTR13 INDUCTOR HI PERF 220UH SMD 48090 TT /BI NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
HM76-50221JLFTR13 INDUCTOR HI PERF 220UH SMD 48090 TT /BI 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
HM76-50221JLFTR13 INDUCTOR HI PERF 220UH SMD 48090 TT /BI 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
HM76-50221JLFTR13 INDUCTOR HI PERF 220UH SMD 57819 TT /BI 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FDH50N50_F133 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 500V 48A TO-247
FDH50N50_F133 Fairchild 595900 1525+ MOSFET N-CH 500V 50A TO-247 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FDH50N50_F133 Fairchild 3888 16+ UNKNOWN Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
FDH50N50_F133 FSC 25000 2016 450/boxpbfree FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
4314L Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 119X32MM 24VDC WIRE
4314L 40064 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
4314L Distributor 173530 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
4314L EBM-Papst Industries Inc 8000 16+ FAN 119 X 32MM 24VDC Global Thunder Electronics Co.,Ltd