Location : Home > H > HM73-S121R8LFTR13
HM73-S121R8LFTR13
Share on FacebookShare on Facebook
HM73-S121R8LFTR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HM73-S121R8LFTR13 INDUCTOR 1.8UH LOW PRO SHLD SMD 46310 TT /BI NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
HM73-S121R8LFTR13 INDUCTOR 1.8UH LOW PRO SHLD SMD 46310 TT /BI 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
HM73-S121R8LFTR13 INDUCTOR 1.8UH LOW PRO SHLD SMD 46310 TT /BI 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
HM73-S121R8LFTR13 INDUCTOR 1.8UH LOW PRO SHLD SMD 56929 TT /BI 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7504-RC Filters Common Mode Chokes 1mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 3.6A DCR 33 mOhm