Location : Home > H > HM66A-0530222MLF13
HM66A-0530222MLF13
Share on FacebookShare on Facebook
HM66A-0530222MLF13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BUK7240-100A,118 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 34A DPAK
BUK7240-100A,118 ALPS 50000 14+ ORIGINAL Protec Engineering (S) Pte Ltd
BSP135H6327XTSA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 120MA SOT-223
BSP135H6327XTSA1 IC 38890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BSP135H6327XTSA1 InfineonTechnologies 1000 2013+ WLParts Electronics ltd
BSP135H6327XTSA1 NEW 88790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-10D-44-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T412
ATS-07B-183-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM R-TAB
ATS-04C-193-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X6MM XCUT T766
ALBSTO00310 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Screw Mount / Screw Mount Polyetheretherketone 1.340" (34.04mm)
906-225 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.225" (5.72mm) Natural
906-225 IC 59500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
903-530 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.530" (13.46mm) Natural