Location : Home > H > HM66A-04208R2NLF13
HM66A-04208R2NLF13
Share on FacebookShare on Facebook
HM66A-04208R2NLF13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HM66A-04208R2NLF13 INDUCTOR POWER 8.2UH SMD 57229 TT /BI 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
HM66A-04208R2NLF13 INDUCTOR POWER 8.2UH SMD 46910 TT /BI NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
HM66A-04208R2NLF13 INDUCTOR POWER 8.2UH SMD 46910 TT /BI 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BD681 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN DARL 100V 4A TO225AA