Location : Home > H > HM24508100J0G
HM24508100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HM24508100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTXV1N6485US Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.3V 1.5W D5A
JANTXV1N6485US IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JANTXV1N6485US N/A 33600 2016 Rohs And New European Union IC Industry Co.
JANTXV1N6485US NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397200007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
HW06508500J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW06508500J0G Amphenol FCI 147550 2016+ 508 TB SPR PLU WF MIDDLE Unitronix Electronics Limited
HW06508500J0G IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW06508500J0G NEW 88070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
31423 Original parts 128000 2015+ SMD New & Original parts EKT Electronics Co., Ltd
31423 Original parts 128000 2015+ SMD New & Original parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
SZBZX84C15LT1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V 225MW SOT23-3
SZBZX84C15LT1G ON Semiconductor 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SZBZX84C15LT1G ONSemicond 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
SZBZX84C15LT1G ONSemicond 20000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
5434340 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
5434340 N/A 22 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
5434340 Phoenix Contact 147420 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5434340 Phoenix Contact 297390 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3043789 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 2 Position Terminal Block Blue Plug Connection 6.2mm
3043789 IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3043789 Phoenix Contact 147810 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3043789 Phoenix Contact 288450 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
999362 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 15 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole