Location : Home > H > HM11508100J0G
HM11508100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HM11508100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTX1N4969 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 5W
JANTX1N4969 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JANTX1N4969 MICROSEMI 10000 2013+ 5 WATT GLASS ZENER DIODES WLParts Electronics ltd
JANTX1N4969 NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AG01AV1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 500MA AXIAL
AG01AV1 SanKen 12000 14-15+ DO Nego IC Co.Doris@negoic.com
AG01AV1 SANKEN 16666 2022+ R-1 Nego IC Co.Doris@negoic.com
AG01AV1 SKNKEN 48000 2016+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
T37127-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T37127-03-0 IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37127-03-0 NEW 98950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VF36705100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 36 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VF36705100J0G Amphenol FCI 157410 2016+ 500 TB SOCKET OPEN RA Unitronix Electronics Limited
VF36705100J0G IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VF36705100J0G NEW 77730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ24558100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ24558100J0G Amphenol FCI 147820 2016+ 508 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
OQ24558100J0G IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ24558100J0G NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1977040000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 135¡ã Through Hole
1977040000 Weidmuller 147250 2016+ SC 3.81/02/135F 3.2SN BK BX Unitronix Electronics Limited
2801-2-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.360" (9.14mm) Tin-Lead
2801-2-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2801-2-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298450 2016+ TERM TURRET SINGLE L=9.14MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com