Location : Home > H > HLEM15S-1RLF
HLEM15S-1RLF
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TV07RW-21-41AB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 41C 41#20 PIN J/N RECP
0732510680 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) RP-SMA Connector Jack, Male Pin 50 Ohm Board Edge, End Launch Solder
BACC63BN10-2AS10H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 2 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
TVP00RW-15-15JB Connectors, Interconnects Circular Connectors 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
TV07DZ-11-2HD Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
853-83-040-30-002191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
1974900000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1974900000 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1974900000 Weidmuller 157540 2016+ SCD-THR 3.81/08/90F 1.5SN BK Unitronix Electronics Limited
350-80-106-00-019101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
350-80-106-00-019101 Preci-Dip 157350 2016+ CONN HDR 6POS T/H 0.100 TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-106-00-019101 Preci-Dip 277710 2016+ CONN HDR 6POS T/H 0.100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
275A9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Marker Strips MARKING STRIPS
275A9 Curtis Industries 157260 2016+ MARKING STRIPS Unitronix Electronics Limited
275A9 Curtis Industries 287810 2016+ MARKING STRIPS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
275A9 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3036615 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories COVER SEGMENT 87 X 36.5MM GRAY
3036615 IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3036615 N/A 6 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
3036615 Phoenix Contact 287590 2016+ COVER SEGMENT 87 X 36.5MM GRAY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387236717 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories COVER W-A-R 17 KITTH
801-87-004-40-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
801-87-004-40-002101 Preci-Dip 147340 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-004-40-002101 Preci-Dip 298250 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
116-87-316-41-001101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
116-87-316-41-001101 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
116-87-316-41-001101 Preci-Dip 157580 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-87-316-41-001101 Preci-Dip 277870 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com