Location : Home > H > HLCP-H100
HLCP-H100
Share on FacebookShare on Facebook
HLCP-H100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HLCP-H100 DIP 1007 AVAGO 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TSW-144-05-S-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 44 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TSW-144-05-S-S IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSW-144-05-S-S NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSW-144-05-S-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN HEADER 44POS .100 SGL GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
TSW-144-05-S-S Samtec Inc. 156980 2016+ CONN HEADER 44POS .100 SGL GOLD Unitronix Electronics Limited
800-10-039-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 39 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
800-10-039-30-480101 IC 57950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-039-30-480101 Preci-Dip 147420 2016+ CONN HDR 39POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
800-10-039-30-480101 Preci-Dip 297670 2016+ CONN HDR 39POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com