Location : Home > H > HLCP-C100
HLCP-C100
Share on FacebookShare on Facebook
HLCP-C100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HLCP-C100 DIP 100 hp/Agilent 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
890-18-033-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 33 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
890-18-033-10-003101 IC 57140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-18-033-10-003101 Preci-Dip 147810 2016+ CONN HDR 33POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
890-18-033-10-003101 Preci-Dip 288970 2016+ CONN HDR 33POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com