Location : Home > H > HIF6B-26PA-1.27DSAL(71)
HIF6B-26PA-1.27DSAL(71)
Share on FacebookShare on Facebook
HIF6B-26PA-1.27DSAL(71) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HIF6B-26PA-1.27DSAL(71) CONN HDR 26POS 1.27MM 147660 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0906633642 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 64 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold