Location : Home > H > HIF6B-26PA-1.27DS(71)
HIF6B-26PA-1.27DS(71)
Share on FacebookShare on Facebook
HIF6B-26PA-1.27DS(71) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HIF6B-26PA-1.27DS(71) CONN HDR 26POS 1.27MM 147210 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9-102974-0-31 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 31 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
9-102974-0-31 7855 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
9-102974-0-31 TE Connectivity AMP Connectors 157680 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 31POS R/A Unitronix Electronics Limited