Location : Home > H > HIF3HA-30DA-2.54DSA(71)
HIF3HA-30DA-2.54DSA(71)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LJT01RT25-29P-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 29C 29#16 PIN RECP
2170704-2 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CAGE ASSY, QSFP28 1X1, SPRING, H
TVP00DZ-23-55PC Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
CTVP00RW-11-5PD Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
HR22-PC-221 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Pin Contact 24-28 AWG Size 1.0mm Crimp Gold
801-43-022-20-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
SMS9R-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.200" (5.08mm)
SMS9R-3 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMS9R-3 NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SMS9R-3 Souriau Connection Technology 157330 2016+ SMS 9 POS RECEPTACLE Unitronix Electronics Limited
5446053 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
5446053 IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5446053 Phoenix Contact 157250 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5446053 Phoenix Contact 288130 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0382100215 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws