Location : Home > H > HIF3H-40PB-2.54DSA(71)
HIF3H-40PB-2.54DSA(71)
Share on FacebookShare on Facebook
HIF3H-40PB-2.54DSA(71) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HIF3H-40PB-2.54DSA(71) 897465 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
850-10-040-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
850-10-040-30-001101 Preci-Dip 157120 2016+ CONN HDR 40POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
850-10-040-30-001101 Preci-Dip 287910 2016+ CONN HDR 40POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
800-10-010-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
800-10-010-10-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147410 2016+ CONN HEADER LOPROFILE 10POS .100 Unitronix Electronics Limited
800-10-010-10-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
800-10-010-10-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN HEADER LOPROFILE 10POS .100 SIMEN Electronics Co.,Ltd
800-10-010-10-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN HEADER LOPROFILE 10POS .100 TPC Global Service Co.Ltd.