Location : Home > H > HIF3H-24PB-2.54DSA(71)
HIF3H-24PB-2.54DSA(71)
Share on FacebookShare on Facebook
HIF3H-24PB-2.54DSA(71) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HIF3H-24PB-2.54DSA(71) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATM41 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Gray 10-22 AWG
ATM41 Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ATM41 Amphenol PCD 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
ATM41 Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM YELLOW TPC Global Service Co.Ltd.
0791098661 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold