Location : Home > H > HIF3H-20DA-2.54DSA(81)
HIF3H-20DA-2.54DSA(81)
Share on FacebookShare on Facebook
HIF3H-20DA-2.54DSA(81) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HIF3H-20DA-2.54DSA(81) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-036-10-249101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
851-87-034-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
851-87-034-10-001101 IC 56330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-034-10-001101 Preci-Dip 147420 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-034-10-001101 Preci-Dip 288490 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-41-161-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 61 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold