Location : Home > H > HIF3FC-10PA-2.54DSA(71)
HIF3FC-10PA-2.54DSA(71)
Share on FacebookShare on Facebook
HIF3FC-10PA-2.54DSA(71) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HIF3FC-10PA-2.54DSA(71) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0448120015 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin