Location : Home > H > HIF3F-60PA-2.54DS(71)
HIF3F-60PA-2.54DS(71)
Share on FacebookShare on Facebook
HIF3F-60PA-2.54DS(71) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HIF3F-60PA-2.54DS(71) CONN HDR 60POS 2.54MM 147730 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
HIF3F-60PA-2.54DS(71) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
82463-5050 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UM4836 UNIVERSAL CHRYS SPEC
82341-0002 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SPECIAL TRIM KIT WITH 1-4836
82341-0002 IC 59540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
88970005 Industrial Controls, Meters Controllers - Programmable Logic (PLC) CONTROL LOGIC 8 IN 4 OUT 12V