Location : Home > H > HIF3F-34PA-2.54DS(71)
HIF3F-34PA-2.54DS(71)
Share on FacebookShare on Facebook
HIF3F-34PA-2.54DS(71) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HIF3F-34PA-2.54DS(71) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T37077-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T37077-11-0 IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37077-11-0 NEW 98850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1670040000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1670040000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 90 15POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1670040000 Weidmuller 157350 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1670040000 Weidmuller 297410 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PPPC241LFBN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
PPPC241LFBN 35988 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
PPPC241LFBN 14679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PPPC241LFBN ROHSPb 256000 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
801-87-025-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-87-025-30-002101 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-025-30-002101 Preci-Dip 157250 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-025-30-002101 Preci-Dip 297310 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1986724-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1986724-1 IC 56820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1986724-1 TE Connectivity AMP Connectors 147240 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
2-1986724-1 TE Connectivity AMP Connectors 298910 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0039012041 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.165" (4.20mm)
0039012041 Distributor 139950 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
0039012041 Semiconductor 21723 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
0039012041 STOCK 45770 2016+ standard RoHS / Pb-Free MAINtron Electronics Limited.
87230-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
87230-8 Electronics 27041 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
87230-8 Electronics 27041 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
0009524064 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)