Location : Home > H > HIF3E-26PA-2.54DSA(71)
HIF3E-26PA-2.54DSA(71)
Share on FacebookShare on Facebook
HIF3E-26PA-2.54DSA(71) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HIF3E-26PA-2.54DSA(71) RoHS Compliant 40144 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
98414-S06-46LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 46 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold, GXT?
98414-S06-46LF Amphenol FCI 157130 2016+ CONN HEADER STRT Unitronix Electronics Limited
98414-S06-46LF IC 57740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
351-80-144-00-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 44 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
351-80-144-00-004101 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
351-80-144-00-004101 Preci-Dip 157730 2016+ CONN HDR 44POS 0.100 T/H TIN Unitronix Electronics Limited
351-80-144-00-004101 Preci-Dip 297550 2016+ CONN HDR 44POS 0.100 T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com