Location : Home > H > HIF3CA-26PA-2.54DSA(71)
HIF3CA-26PA-2.54DSA(71)
Share on FacebookShare on Facebook
HIF3CA-26PA-2.54DSA(71) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HIF3CA-26PA-2.54DSA(71) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DS20-YW Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Yellow 12-22 AWG
DS20-YW Eaton 147730 2016+ TERMINAL BLOCK 20A YELLOW Unitronix Electronics Limited
DS20-YW IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DS20-YW NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KT4-BK Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
KT4-BK Eaton 157540 2016+ CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.25 Unitronix Electronics Limited
KT4-BK IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KT4-BK NEW 88590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37033-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37033-14-0 IC 40820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37033-14-0 NEW 97830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0430200601 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.118" (3.00mm)
1-103168-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-103168-0 Electronics 27980 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-103168-0 Electronics 27980 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
22-55-2241 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 24 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
22-55-2241 Electronics 28101 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
22-55-2241 Original 40446 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
22-55-2241 Semiconductor 20095 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
22-55-2241 STOCK 47140 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1357930000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Stacked 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1357930000 Weidmuller 157680 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1357930000 Weidmuller 297770 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4005 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.205" (5.21mm) Quick Connect Male Screw, Rivet, Stud Connector Non-Insulated