Location : Home > H > HIF3BAF-34PA-2.54DSA(71)
HIF3BAF-34PA-2.54DSA(71)
Share on FacebookShare on Facebook
HIF3BAF-34PA-2.54DSA(71) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HIF3BAF-34PA-2.54DSA(71) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3064124 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 12-26 AWG
3064124 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3064124 Phoenix Contact 147220 2016+ CONN TERM BLK GROUND 12-26AWG Unitronix Electronics Limited
3064124 Phoenix Contact 8000 2012+ CONN TERM BLK GROUND 12-26AWG TPC Global Service Co.Ltd.
T38215-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38215-11-0 IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38215-11-0 NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-87-224-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-224-41-001101 IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-224-41-001101 Preci-Dip 147350 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-224-41-001101 Preci-Dip 287830 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIP1X15-011BLF Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 15POS GOLD