Location : Home > H > HIF3BAF-30PA-2.54DSA(71)
HIF3BAF-30PA-2.54DSA(71)
Share on FacebookShare on Facebook
HIF3BAF-30PA-2.54DSA(71) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HIF3BAF-30PA-2.54DSA(71) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-87-272-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3038710 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 6 Position Feed Through Blue 12-28 AWG
3038710 IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3038710 Phoenix Contact 147750 2016+ FEED THROUGH TERM BLOCK 28-12AWG Unitronix Electronics Limited
325130-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325130-13-0 IC 60050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546179-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-1546179-4 TE Connectivity 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 14POS R/A 5MM TPC Global Service Co.Ltd.
1-1546179-4 TE Connectivity AMP Connectors 157120 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1546179-4 TE Connectivity AMP Connectors 297690 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
110-93-640-41-105000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
110-93-640-41-105000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
110-93-640-41-105000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
110-93-640-41-105000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC GULLWNG .600 40POS SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1623880000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1623880000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1623880000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 7.62MM 8POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1623880000 Weidmuller 157730 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS R/A 7.62MM Unitronix Electronics Limited
DF11Z-22DS-2V(50) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
69145-114 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 14 (2 x 7) Position Shunt Connector Black Open Top 0.100" (2.54mm) Gold or Gold, GXT?
69145-114 55980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
69145-114 Amphenol FCI 157750 2016+ JUMPER LOW PRO DR MULTI Unitronix Electronics Limited
1833153 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Receptacle, Male Pins 0.150" (3.81mm) Board Mount
1833153 N/A 43 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1833153 Phoenix Contact 147460 2016+ TERM BLOCK RCPT 15POS 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1833153 Phoenix Contact 297490 2016+ TERM BLOCK RCPT 15POS 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431501-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
PHR-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)
PHR-3 35988 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
PHR-3 IC 38350 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
PHR-3 STOCK 46510 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
501330-0300 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.039" (1.00mm)