Location : Home > H > HIF3BAF-20PA-2.54DSA(71)
HIF3BAF-20PA-2.54DSA(71)
Share on FacebookShare on Facebook
HIF3BAF-20PA-2.54DSA(71) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HIF3BAF-20PA-2.54DSA(71) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-1776279-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1776279-6 TE Connectivity AMP Connectors 157590 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1776279-6 TE Connectivity AMP Connectors 298190 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1776279-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1776279-6 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PIVIT 16POS 3.5MM BLU TPC Global Service Co.Ltd.
1616220000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1616220000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1616220000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 11POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1616220000 Weidmuller 147230 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
311-43-104-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-43-104-41-001000 IC 57640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-124-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-124-41-006101 IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-124-41-006101 Preci-Dip 157080 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-124-41-006101 Preci-Dip 297450 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-534998-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
800-80-019-20-101101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Tin
800-80-019-20-101101 Preci-Dip 147380 2016+ CONN HDR 10POS 0.200 T/H Unitronix Electronics Limited
800-80-019-20-101101 Preci-Dip 288530 2016+ CONN HDR 10POS 0.200 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1882337 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)