Location : Home > H > HIF3BAE-40PA-2.54DSA(71)
HIF3BAE-40PA-2.54DSA(71)
Share on FacebookShare on Facebook
HIF3BAE-40PA-2.54DSA(71) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TST04RB05T Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Receptacle Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin
TST04RB05T IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TST04RB05T ITT Cannon, LLC 147250 2016+ CONN RCPT PCB 4POS TIN PIN Unitronix Electronics Limited
TST04RB05T NEW 98710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09185606913001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle