Location : Home > H > HIF3BA-64D-2.54R(05)
HIF3BA-64D-2.54R(05)
L77DFAG15S1AMNRM6 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
640579-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN PIN 24-26AWG GOLD CRIMP
172-015-212R001 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
208M718-19B08-DS-CS8061 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Backshells and Cable Clamps CONN BACKSHELL ADPT SZ 19F OLIVE
DJT10F11-99PN-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 7 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
1289770000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 26 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1289770000 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1289770000 Weidmuller 147220 2016+ S2C-SMT 3.50/26/90G 1.5SN BK Unitronix Electronics Limited
2-640250-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 23 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
69192-414 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin