Location : Home > H > HIF3BA-60PD-2.54R-MC
HIF3BA-60PD-2.54R-MC
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2035334-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONTACT,FEMALE0.64, 20 TO 22 AWG
MS3106A40-56SY-RES Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 85C 85#16 SKT PLUG
TVPS00RF-11-35PD-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 13C 13#22D PIN RECP
CTVS07RF-17-35HE Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
F05E-311146R Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 31 Position FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
MS3472L14-15PX-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 15 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
JC6-W307-10 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
JC6-W307-10 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JC6-W307-10 NEW 85050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38265-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38265-26-0 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38265-26-0 NEW 97390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1874167 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1874167 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1874167 Phoenix Contact 147180 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1874167 Phoenix Contact 289170 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4B106P Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.630" (16.00mm) Barrier Block Connector, Screws
4B106P IC 59550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1838640000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1838640000 Weidmuller 157290 2016+ SL-SMT5.08/22/180LF 3.2 BK Unitronix Electronics Limited
HMTSW-102-08-G-S-250 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
HMTSW-102-08-G-S-250 IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HMTSW-102-08-G-S-250 Samtec Inc. 157370 2016+ CONN HEADER 2POS .100 T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
68021-614 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold, GXT?
68021-614 Amphenol FCI 157410 2016+ BERGSTIK II DR RIGHT ANGLE Unitronix Electronics Limited
1797010000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1797010000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 5MM 90 10POS SN TPC Global Service Co.Ltd.
1797010000 Weidmuller 147660 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1797010000 Weidmuller 277770 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1814566 Connectors, Interconnects Solid State Lighting Connectors SSL Connector 2 Position Receptacle, Poke-In Wire Board to Cable/Wire 0.098" (2.50mm) Solder
1814566 Phoenix Contact 147220 2016+ TERM BLOCK 2POS Unitronix Electronics Limited