Location : Home > H > HIF3BA-50D-2.54R(11)
HIF3BA-50D-2.54R(11)
175218-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN RCPT 16-20AWG CRIMP 15GOLD
175218-2 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
175218-2 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
175218-2 IC 37662 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
CTVP00RW-21-39HB Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
SP06SE-16-26P(301) Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
BACC45FT14-3S9H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
D38999/24WG16HA Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
97-3107A22-1S-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 2C 2#8 SKT PLUG
MS3100A24-5P W/P CAP Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 16C 16#16 PIN RECP
9-1452931-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 76 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.118" (3.00mm)
9-1452931-9 IC 56230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-1452931-9 TE 814 2016+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
380-10-163-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER SNGL INLINE SOLDRTL 63POS
380-10-163-00-001000 IC 60020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
380-10-163-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147710 2016+ HEADER SNGL INLINE SOLDRTL 63POS Unitronix Electronics Limited
380-10-163-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277770 2016+ HEADER SNGL INLINE SOLDRTL 63POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1946914 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1946914 Phoenix Contact 147090 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1946914 Phoenix Contact 277330 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1960246 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1960246 Phoenix Contact 147040 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1960246 Phoenix Contact 278550 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-003-30-480191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-87-003-30-480191 Preci-Dip 147250 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-003-30-480191 Preci-Dip 298190 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
123-43-640-41-801000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
123-43-640-41-801000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
123-43-640-41-801000 STOCK 46520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0395138313 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)