Location : Home > H > HIF3BA-40PA-2.54DS(75)
HIF3BA-40PA-2.54DS(75)
Share on FacebookShare on Facebook
HIF3BA-40PA-2.54DS(75) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HIF3BA-40PA-2.54DS(75) CONN HDR 40POS 2.54MM 147760 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
351-80-159-00-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 59 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
351-80-159-00-003101 IC 56320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
351-80-159-00-003101 Preci-Dip 157010 2016+ CONN HDR 59POS 0.100 T/H TIN Unitronix Electronics Limited
351-80-159-00-003101 Preci-Dip 289090 2016+ CONN HDR 59POS 0.100 T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com