Location : Home > H > HIF3BA-40PA-2.54DS(71)
HIF3BA-40PA-2.54DS(71)
Share on FacebookShare on Facebook
HIF3BA-40PA-2.54DS(71) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HIF3BA-40PA-2.54DS(71) CONN HDR 40POS 2.54MM 157280 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
65863-326 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?