Location : Home > H > HIF3BA-40D-2.54R-CL(71)
HIF3BA-40D-2.54R-CL(71)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DL60R14-04P7-6117-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 4 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
SP02C-18-5S Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
AIB1T16-11SS Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 2C 2#12 SKT RECP LINE
SSQ-126-03-T-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
433213-28-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 28 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433213-28-0 IC 59830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-70-008-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
890-70-008-10-003101 IC 57170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-70-008-10-003101 Preci-Dip 157610 2016+ CONN HDR 8POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
890-70-008-10-003101 Preci-Dip 298090 2016+ CONN HDR 8POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5444000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole