Location : Home > H > HIF3BA-34D-2.54C
HIF3BA-34D-2.54C
Share on FacebookShare on Facebook
HIF3BA-34D-2.54C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HIF3BA-34D-2.54C ROSH 28974 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
HIF3BA-34D-2.54C IN STOCK 36656 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJE081880210H Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C VERT UNSHLD
MS27467T13F4HB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 4 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
TVP00DZ-17-2PC Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
TX20A-50R-D2LT-A1LHE Connectors, Interconnects D-Shaped Connectors - Centronics 50 Position Receptacle Connector Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
CTV06RW-13-4SD Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
410M0-15-1-00 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable
22-02-3183 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 18 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.100" (2.54mm) Through Hole
DF3E-5P-2H(50) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
DF3E-5P-2H(50) Hirose Electric Co Ltd 147380 2016+ CONN HEADER 5POS 2MM R/A GOLD Unitronix Electronics Limited
DF3E-5P-2H(50) Hirose Electric Co Ltd 299050 2016+ CONN HEADER 5POS 2MM R/A GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1726460513 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.165" (4.20mm)
1726460513 Molex, LLC 157740 2016+ MINIFITJR PLUG FREEHNG V2 SR 5CK Unitronix Electronics Limited
5443014 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5443014 Phoenix Contact 157520 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5443014 Phoenix Contact 278570 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1979340000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1979340000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.00MM 9POS EKT Electronics Co., Ltd
1979340000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.00MM 9POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
1979340000 Weidmuller 157130 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1979340000 Weidmuller 288370 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1793990000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers JUMPER ZQV 4N/3 BLUE
1793990000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1793990000 Weidmuller 8000 2012+ JUMPER ZQV 4N/3 BLUE EKT Electronics Co., Ltd
1793990000 Weidmuller 8000 2012+ JUMPER ZQV 4N/3 BLUE TPC Global Service Co.Ltd.
0386315909 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate