Location : Home > H > HIF3BA-30PD-2.54R-MC
HIF3BA-30PD-2.54R-MC
AFD51-20-39PN-6117-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 39 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
DL66R22-55S6-6117 Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
DEMM9PR Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
FCC17A15SC44B Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
FCE17A15PA410 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
2310387 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Accessories SCREW 56MM M3
T38331-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38331-24-0 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38331-24-0 NEW 97390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-647417-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12P SL156 HSG W/RAMP,LRG OPEN
77317-812-04LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold, GXT?
77317-812-04LF Amphenol FCI 147720 2016+ CONN HEADER .100 2ROW R/A 4POS Unitronix Electronics Limited
77317-812-04LF Amphenol FCI 298390 2016+ CONN HEADER .100 2ROW R/A 4POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
77317-812-04LF FCI 8000 2012+ CONN HEADER .100 2ROW R/A 4POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0022286103 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
3110-14-001-12-99 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
3110-14-001-12-99 CNC Tech 157170 2016+ CONN IDC HEADER 0.079 14 POS Unitronix Electronics Limited
3110-14-001-12-99 CNC Tech 279170 2016+ CONN IDC HEADER 0.079 14 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3110-14-001-12-99 IC 57640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395269015 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
4-1971876-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3X5 PLUG HOUSING KEY D YEL
4-1971876-7 IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0022142054 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 5 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin